Adwokat

Maciej Wojciech Morawiec

Kancelaria Adwokacka

Attorney at Law & Offshore Legal Office


 • Home
 • O sobie
 • Usługi
 • Porady prawne
 • Szkolenia
 • Polecam
 • Kontakt
 • O sobie

  Szanowni Państwo jako adwokat, chciałbym Państwu zaoferować usługi mojej kancelarii, jak również zaprosić do współpracy z londyńską firmą prawniczą Attorney at Law & Offshore Legal Office Private Limited Company w której jestem właścicielem.

  W sferze moich zainteresowań zawodowych pozostaje zarówno prawo karne jak i cywilne. Podejmuję się spraw z terenu całego Kraju. W pracy adwokata – zarówno podczas prowadzenia spraw cywilnych jak i karnych, dla potrzeb procesowych współpracuję z uznanymi w Polsce biegłymi z zakresu badań wariograficznych a także laboratoriami kryminalistycznymi i laboratoriami badań genetycznych. Prowadząc sprawy z zakresu windykacji należności współpracuję z kancelariami komorniczymi na terenie całego Kraju.

  Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw przedmiotem, których jest reprezentacja rodziców dzieci w sprawach o odzyskanie dziecka uprowadzonego przez jedno z rodziców za granicę - głównie do krajów arabskich.

  Wieloletnie doświadczenia jakie udało mi się zdobyć podczas pracy zarówno w Polsce jak i za granicą oraz wyrobione kontakty zawodowe umożliwiły mi również zajęcie się sprawami z zakresu windykacji należności. Posiadane przeze mnie kontakty zagraniczne wśród kancelarii adwokackich jak również podmiotów zajmujących się windykacją w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Izraelu, Rosji, Szwecji, Czechach, Chinach, Rosji, Armenii, Serbii i Czarnogóry, Ukrainy, Turcji pozwalają mi na skuteczne podjecie działań windykacyjnych w tych krajach w ciągu 24 godzin od chwili przyjęcia zlecenia.

  Dzięki współpracy z moimi Partnerami w spółce Attorney at Law & Offshore Legal Office Ltd. z siedzibą w Londynie, zakres oferty usług prawnych mojej kancelarii poszerzył się o usługi analiz księgowych i usług detektywistycznych z ukierunkowaniem na business forensic oraz obsługę prawną przedsiębiorstw w zakresie prawa finansowego również na tym gruncie zapraszam Państwa do współpracy.

  Maciej W Morawiec

  © DTL.PL 2011 - 2015